пʼятниця, листопада 25, 2016

«Революція, що змінила країну»


        
21 листопада в нашій країні відзначається День Гідності та Свободи. В історії України було багато трагічних періодів та подій. В наш час в історію увійшла ще одна подія – Майдан, який змінив нашу державу та наш народ і наше життя.
           В такі трагічні періоди завжди на захист своєї землі, своєї держави ставали кращі представники українського народу. Борців Майдану об’єднало бажання жити у вільній країні, з справедливим та світлим майбутнім. За ці ідеали на Майдані пролилася кров. Так з’явилася Небесна сотня – це патріоти, які віддали життя за свої переконання. І тепер для народу України є святим обов’язком гідно вшановувати Героїв. В ці дні вся Україна вшановує Героїв Небесної сотні.
     До відзначення Дня Гідності та Свободи, Копичинецька міська бібліотека для дорослих  з учнями  9 класів НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія" в приміщенні читального залу провела патріотичну годину «Революція, що змінила країну».
     Цей захід було доповнено оглядом літератури, де розповідалося  про революційні події та патріотів України - Героїв Небесної Сотні, які не пошкодували свого життя заради Свободи.

 


Біля фото-виставки "Історія міста - частинка історії України"
(25 років Незалежності України)

       Дивлячись на нинішнє становище нашої країни, впевнені, що немає такого українця, який би не бажав миру і спокою Україні. Весь народ нашої держави об’єднався нині проти агресора. Багато чоловіків та жінок мужньо захищають кордони нашої країни. Багато хто із людей працює в тилу для підтримки солдатів.
     Кожного дня, щогодини Україна завдяки таким чоловікам-героям, серед яких і наші славні земляки, виборює право бути суверенною, єдиною державою. Тож молімося за наших мужніх захисників і просімо у Бога одного: аби вони живими і здоровими і  якнайшвидше повернулися додому, до своїх матерів, дружин та дітей.

Немає коментарів:

Дописати коментар