субота, жовтня 22, 2016

За честь, за долю, за українську волю.

    14 жовтня в Україні відзначається День захисника України, а також – День Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та річниця створення УПА. Вибір цієї дати для Дня захисника України став історичною традицією вшанування українського війська, оскільки впродовж багатьох століть свято Покрови було головним для українських вояків – від козацтва до Армії Української Народної Республіки та Української повстанської армії.

        До цієї дати міська бібліотека для дорослих м. Копичинець підготувала книжкову виставку-панораму  «За честь, за долю, за українську волю». 
     Тут представлені книги, альбоми, газетно-журнальні статті, які допоможуть більше дізнатися про боротьбу українського  народу.
      Наша виставка надає унікальну можливість перенестися в епоху наших славних козацьких прадідів, «прожити» їхнім життям, вдивитися в портрети українських гетьманів,  згадати про героїзм молодих студентів  - героїв Крут,  вояків УПА – борців  за вільну і незалежну Україну, героїв «Небесної Сотні», які віддали життя захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права людини, європейське майбутнє України, і, звичайно, тих героїв, які сьогодні оберігають наш мир, наш спокій -це воїни АТО.
      


З метою національно-патріотичного виховання підростаючого покоління та розуміння в учнів таких понять, як «єдність», «герой», «патріот» держави, почуття поваги до захисників Вітчизни працівники бібліотеки запросили вчителя історії Ухач О. та учнів 9-10 класів ЗОШ І-ІІІ ст №2 на історичну мандрівку у часі «Мужність і відвага крізь віки».
 
 


 
     До Вашої уваги презентація виставки-панорами
             "За честь, за долю, за українську волю".Немає коментарів:

Дописати коментар