середа, квітня 27, 2016

Чорнобиль: біль наш довічний

        Минуло 30 рокiв, а чорний день Чорнобильської трагедiї продовжує хвилювати людей: i тих, кого вiн зачепив своїм недобрим крилом, i тих, хто пiзнiше народився далеко вiд покривдженої землi. Цей день не минув  безслiдно, вiн розплодив по свiту багато трагедiй; вiн буде завжди об'єднувати всiх одним спогадом, однiєю печаллю, однiєю надiєю.
         З нагоди 30-ї річниці Чорнобильської катастрофи 26 квітня  в Інтернет-Центрі Копичинецької міської  бібліотеки для дорослих  організована    тематична поличка: «Чорнобиль: біль наш довічний» на якій представлені   документальні матеріали, художні твори, публіцистичні нариси.
       Також для юних користувачів бібліотеки  пройшла бесіда-спомин “Чорнобиль не має минулого”, яку провела бібліотекар читального залу Пласконь О.М.  

  
       
      У пам’яті українського народу - це день чорнобильського лиха, болю, суму, пересторог, забути його чи викреслити із пам’яті нації – неможливо.
Наш земний уклін, довічна вдячність усім тим, хто ризикуючи своїм здоров’ям і життям, брав участь у ліквідації наслідків аварії, відроджував і продовжує відроджувати до нового життя обпалену радіацією землю.

Біль душі людської
 26 квітня, в Копичинецькій ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів відбулося відзначення 30-річчя Чорнобильської трагедії. Учні школи розповіли присутнім та показали у світлинах про ту жахливу трагедію, що сталася на Україні . Перед присутніми виступив інвалід-чорнобилець Іван Миронович Витвіцький, який з перших днів трагедії брав участь в ліквідації наслідків трагедії в м.Прип’ять.
         Міський голова м.Копичинці вручив Івану Мироновичу памятну відзнаку «30-а річниця аварії на Чорнобильській АЕС». Такою ж відзнакою ще нагороджені Олег Мирославович Нарадка та Василь Іванович Бурбило. Усі вони жителі міста Копичинці.
                                                         Роман Островський

                                                           фото автора


Чорнобильська трагедія в мережі ІнтернетНемає коментарів:

Дописати коментар