середа, грудня 02, 2015

Вчитись ніколи не пізно...

Освоєння комп'ютера проходить швидко і непомітно у представників молоді та її дітей, яка фактично з дитячого саду має свої мобільні телефони, комп'ютери, планшети та інші досягнення технологічного прогресу . А як бути представникам старшого покоління , яке теж бажає освоїти інтелектуальну залізяку?

Саме для такої категорії користувачів Копичинецька міська бібліотека для дорослих запровадила нову послугу -  безкоштовне навчання комп'ютерній грамотності та пошуку інформації в Інтернеті. Навчати таких "студентів" дуже  непросто.  Працівники бібліотеки намагаються до кожного знайти індивідуальний підхід, проводять групові та індивідуальні заняття.

Люди похилого віку здобувають базові навички роботи з комп’ютером, навчаються азам роботи в мережі інтернет: спілкуванню електронною поштою, у соціальних мережах, на блогах та форумах. Крім того, користувачі опановують програму «Скайп», навчаються друкувати на комп’ютері, знайомляться з сайтами органів влади. Ця ініціатива покликана розкрити потенціал представників старшого покоління, поліпшити їх психологічний стан, допомогти їм отримати необхідну інформацію, розширити кордони спілкування, реалізувати творчі плани.Савка Б.М. (історик-краєзнавець) та Тарабій М.В.(поет)  є частими користувачами Інтернет-Центру нашої бібліотеки. В даний час вони працюють над створенням своїх нових книг. Бібліотекар юнацького відділу  Білоус В.Б. надає  їм посильну допомогу в роботі на комп'ютері.


Всі ці навчання стали доступними завдяки програмі "Бібліоміст". Отож запрошуємо всіх бажаючих для освоєння комп'ютерної грамотності. Завжди раді відвідувачам Інтернет-Центру.

Немає коментарів:

Дописати коментар