субота, листопада 14, 2015

Чергове засідання прес-клубу


8 листопада 2015 в Копичинецькій міській бібліотеці для дорослих відбулось чергове засідання прес-клубу на тему: «Ситуація у прилеглих територіях до зони АТО очима журналістів та волонтерів», організатором якого був Островський Р.К. – секретар первинної організації Національної спілки журналістів України міста Копичинці.
На заході були присутні члени НСЖУ –Савка Б.М. (м.Копичинці), Топоровський  І.Т.(м.Хоростків), активні користувачі та працівники бібліотеки,позаштатні кореспонденти ЗМІ та новообраний голова міста Копичинець-Лосик Павло Степанович.

У період з 14 по 18 жовтня 2015 року  Донецький прес-клуб організував поїздку для журналістів із Тернополя, Львова, Івано-Франківська на Схід. Мета заходу – через ЗМІ, зустрічі із громадськістю розповісти та обговорити поточну ситуацію в населених пунктах Донеччини.
Островський Р.К. був учасником цього прес-туру. Він поділився своїми враженнями та світлинами про звільнені території Донеччини.

Також на засіданні було підняте питання про відновлення міської газети «Копичинецькі вісті» («Наш край»), та створення її сайту;
- відновлення проводового радіо та створення FМ-радіо (редакції радіо);
-створення телеканалу «Копичинці» (редакції телебачення);
- організація корпунктів обласних та регіональних ЗМІ;
- створення фотовітрини «Події міста»;
- роботу Копичинецького прес-клубу


Немає коментарів:

Дописати коментар