пʼятниця, січня 17, 2014

Різдвяна Світлиця «З Різдвом Христовим, Україно!»


  
  

      Різдво Христове. Різдво... Що може бути прекрасніше? Здається немає жодної людини на землі, у якої б це свято не викликало б ніяких відчуттів. Домашній затишок у тісному родинному колі, смачна вечеря і атмосфера казки, аромат чуда, якого нам так бракує на протязі усього року.
       З 2  по 30 січня в Копичинецькій міській бібліотеці для дорослих   діє Різдвяна Світлиця  «З Різдвом Христовим, Україно!» .  Також працівниками бібліотеки оформлена   виставка-композиція «Возвеселімся, всі разом нині!». До уваги відвідувачів різноманітна література про звичаї та традиції українців  святкувати Різдво, тексти колядок та щедрівок, рецепти святкових страв.
     Виставка задовольнить найвибагливіші смаки наших користувачів. Книги, що тут знаходяться підкажуть як зробити оселю затишнішою і надати їй святкового настрою, господині відшукають  рецепти приготування різноманітних різдвяних страв, якими пригощали свої сім’ї наші прабабусі. І, звісно, тонкощі приготування цариці різдвяного столу – куті.
 
     Прикрасили світлицю бібліотеки своїми колядками та віншуваннями запрошені гості -  учні НВК «ЗОШ І-ІІІст.№1-гімназія»м.Копичинці  під керівництвом Мимрика М.Р.Немає коментарів:

Дописати коментар