пʼятниця, березня 03, 2017

Творча зустріч


ПРИСВЯТА ГЕРОЯМ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

26 лютого в Копичинецькій міській бібліотеці для дорослих відбулось засідання літературного об'єднання "Медобори", яке відкрив його керівник, поет-пісняр Іван Кушнір. Зібрання літератори присвятили Дню Героїв Небесної сотні.
І.Кушнір прозвітував про роботу літоб’єднання в 2016 році. Про план роботи на 2017-й інформував побратимів по перу його заступник, письменник І.Бандурка. Цьо горіч ГО літераторів Гусятин- щини планує вшанувати відомих мистців, уродженців нашого району Дем’яна Наливайка (390-річчя від дня смерті - 1627 рік) та Богдана Лепкого (145-річчя від дня на-родження - 4.11.1872). Втретє у серпні планується провести Міжнародний мистецький фестиваль «Яблуневий Спас». Відповідно заплановані заходи цьогоріч проходитимуть у смт Гусятин, селах Крогулець і Яблунів. Об говорювалися також питання про проведення творчого вечора одного з місцевих поетів чи прозаїків, видання альманаху та публікації художніх творів молодих авторів на шпальтах нашої газети - мистецької сторінки «Медобори».
Учасники зібрання, в якому також взяли участь Копичинецький міський голова Павло Лосик, військовослужбовець Богдан Федорович, який повернувся на відпочинок із зони воєнних дій на Сході країни, бібліотекарі міста та прилеглих до нього сіл, журналісти краю, переглянули і прослухали відеокліп на вірші й музику І.Кушніра «Жінкам Небесної сотні».Пісню професійно виконала співачка з Тернополя Ярослава Декалюк. Звучали вірші, присвячені Героям Майдану, поетів М.Тарабія, В.Ухача, А.Стефанця, Б.Савки, І. То поровського. Дует гітаристів М.Кучмія і О.Шпуляка виконали пісні на слова поета М.Кучмія.
У заключному слові міський голова П.Лосик, що постійно бере участь у масових заходах, подякував організаторам творчої зустрічі за подаровані мистцями чудові хвилини для розуму й душі, закликав до об’єднання інтелігенції міста (культосвітніх працівників, педагогів, працівників медицини), а також навколишніх сіл, бо від цього виграє загальнонародна справа.

Джерело: Вісник Надзбруччя. - 2017р. - 3 бер. - с.8.

Фото: Островського Р.К.
Немає коментарів:

Дописати коментар