понеділок, серпня 08, 2016

Зустріч з учасниками АТО відбулася в Копичинцях

      4 липня  2016 року у приміщенні Копичинецької міської бібліотеки для дорослих відбулась зустріч учасників АТО. Міський голова Павло Лосик відрекомендував учасникам АТО представників влади, яких він запросив для зустрічі із ними, а саме: заступника голови райдержадміністрації Надію Галябарду, начальника відділу Держгеокадастру у Гусятинському районі Андрія Гевака, Гусятинського районного військового комісара Віктора Гладія, заступника обласного військового комісара Андрія Миськіва, заступника начальника управління праці та соціального захисту населення Вікторію Галайко, головного лікаря центральної районної комунальної лікарні Василя Дереворіза.
     Мета зустрічі - почути і допомогти вирішити проблеми, які спіткали учасників АТО та їх сім’ї.
     Серед основних питань, які озвучували демобілізовані, були отримання житла та земельних ділянок, необхідність фінансової допомоги, безкоштовного лікування та реабілітації. Проблеми також у них виникають із працевлаштуванням, отриманням різного роду соціальних пільг, військових пенсій та виплат.
     На завершення зустрічі  керівництво району відзначило, що кожне питання, порушене індивідуально атовцями не залишиться без уваги влади та реагування.

  Детальніше  за посиланням 

Немає коментарів:

Дописати коментар