вівторок, листопада 25, 2014

Мрієш стати журналістом?


  Газета «Вільне життя плюс» і Копичинецька бібліотека для дорослих оголошують набір слухачів до школи молодого журналіста, при редакції газети  ( філіал у м.Копичинці). Перше заняття відбудеться у середу, 03 грудня 2014 року (початок об 15 годині), за адресою: бібліотека для дорослих, вул.Чортківська,9,  м.Копичинці.                           
     Зарахування слухачів – на підставі квитанції про передплату дворазового випуску газети «Вільне життя плюс» на 2015 рік (при можливості). Заняття триватимуть до червня наступного року. Слухачі школи прослухають курс лекцій із практичної журналістики, зустрінуться із журналістами місцевих ЗМІ, опанують навички написання газетних текстів різних жанрів. Кращі роботи публікуватимуться на шпальтах «ВЖ плюс»  та в місцевих часописах, звучатимуть у радіопередачах, а найсумлінніші слухачі отримають рекомендації для вступу на відділення журналістики.
     За детальнішою інформацією телефонуйте на моб тел.. 097 665 35 21,  4-11-64 у м.Копичинці, 25-26-28 у м.Тернополі чи пишіть на адресу rom.ostrovski@gmail.com    або   kop-lib@ukr.net 

 Примітка: запрошуємо учнів 9-11 класів та випускників шкіл різних випусків.

Немає коментарів:

Дописати коментар