У грудні 1939 року збережені книжки по згаданих вище бібліотеках відділ культури зібрав в одну і розмістив в кількох кімнатах колишньої «Рідної школи».
За роки радянської влади значно зріс книжковий фонд бібліотеки з часом книгозбірня зайняла всі приміщення колишнього «Народного дому».
З 1947 – 1963 рік завідувачами бібліотекою були: В.Волоський, О.Поправа, Ю.Шпікула Особливо багато для її обладнання, оформлення, створення справжнього бібліотечного затишку приклалася зав. бібліотекою Л.Т.Кушнір, яка пропрацювала майже 30 років (з 1963р. по 1992р.). У 1964 році бібліотеці було присвоєно звання «Бібліотека відмінної роботи». Кушнір Л.Т. через усе своє життя пронесла захоплення своєю професією. З а сумлінну працю і досягнуті успіхи бібліотека та її керівник неодноразово нагороджувалися. Так, в 1969 році Міністерством культури вона була нагороджена значком «За відмінну роботу». В 1977 році бібліотека відзначена «Дипломом Міністерства культури», як переможець Всеукраїнського огляду бібліотек. В 1987 році Постановою колегії обласного управління культури Л.Т.Кушнір занесено на обласну Дошку Пошани та в «Книгу Трудової Слави області».
Кушнір Л.Т. завідуюча бібліотекою з 1963 по 1992 роки.
Пані Лариса Лозинська – Кий (меценат бібліотеки) і К.П.Мельник
в «В краєзнавчій світлиці» в бібліотеці.
Мельник К.П. – завідуюча Копичинецькою бібліотекою для дорослих з 1992 по 2010 роки
Бібліотека завжди у пошуку нетрадиційних, цікавих форм роботи. При бібліотеці створена краєзнавча світлиця «Місто, в якому ти живеш», тут представлені матеріали з історії міста, старовинні ікони, яскраві вишивки. Проводяться екскурсії, краєзнавчо - пізнавальні уроки, зустрічі з народними майстринями. Щорічно до Великодніх та Різдвяних свят бібліотека оформляє Святкову Світлицю. При бібліотеці працює літературно - мистецька вітальня «Орфей». Тут проходять мистецькі вечори, цікаві зустрічі, музичні ринги, діалоги і дискусії. З 1988 року при вітальні створена літературна студія «Калина», яку очолює місцева поетеса Л.Іванків. У 1999 році створено театральну студію. А вже у 2000 році усі студії об’єднуються в молодіжний клуб «Поклик серця», керівником якого став В.Білоус. За період роботи клубу відбулося чимало зустрічей, творчих вечорів, конкурсів, художніх вернісажів під девізом «На крилах юності». Творчі вернісажі – «Запросіть до розмови поета», «Душі криниця», поетичні і художні дебюти – «Світ у моєму серці».
В гостях у клубу була відома поетеса Ольга Ткаченко-Попович, а також місцевий письменник Богдан Савка. Усі прихильники його творчості змогли побувати на розширеному засіданні клубу, яке проходило у формі театралізованого вечора-пам’яті «Слідами жорстокої долі за книгою Б.Савки «Забути не маємо права» та на святі жінок – героїнь «А смерть їх безсмертям зустріла» за одноіменною книгою письменника.
Театралізований вечір пам’яті за творами місцевого письменника Б.М.Савки.
.
Немає коментарів:
Дописати коментар