середу, травня 25, 2016


До уваги всіх бажаючих взяти участь у встановленні Україною рекорду Гіннеса з найбільшого уроку мови!

28 травня 2016 року о 13:00 візьміть участь у спробі України ПОБИТИ світовий рекорд Гіннеса і провести найбільший за всі часи урок англійської мови. Нам потрібно 9000 учасників по всій Україні.  Ми можемо зробити це з вашою допомогою!

 Як це працює?
Учасники по всій Україні одночасно проведуть один і той самий інтерактивний урок англійської мови. Щоб побити рекорд, нам потрібно 9000 учасників, отже, нам потрібні ви. 

 Якою може бути ваша допомога?
1.       Організуйте приміщення для уроку англійської мови.Ми забезпечимо вас сценарієм уроку.  Все, що вам треба зробити,  – це знайти місце на 28 травня, зібрати друзів, членів родини, колег та інших людей, зацікавлених у вивченні англійської мови(запрошуємо учасників будь-якого віку!), і разом перегорнути нову сторінку в українській історії.  Зареєструйтеся на сайті: http://uaspeaking.org/go-record/ або відвідайте нашу сторінку Фейсбуку: https://www.facebook.com/events/1033961270030950/.
2.       Не можете організувати приміщення?  Зголошуйтесь бути учасником-волонтером!  Скористайтеся сайтом http://uaspeaking.org/go-record/ і зареєструйтеся, щоб узяти участь у заході 28 травня.
3.      Викладіть інформацію про урок у соціальних мережах. Повідомте всіх про цей фантастичний захід. Використовуйте хештег #UAspeakingEnglish.

 Це найлегший спосіб увійти в українську історію та сприяти проведенню Року англійської мови.  Будуть призи, відео, буде по-справжньому весело. Приєднуйтесь до нас.

 Покажемо світові, що відбувається, коли українці працюють разом!

В рамках заходу пройдуть конкурси «Найстарший учасник», «Наймолодший учасник», «Найкраще фото», «Найбільш творче використання логотипу “Ukraine Speaking”», «Найбільш незвичайне приміщення» і «Найбільше приміщення за межами Львова».  Буде вручено призи.  #UAspeakingEnglish

З повагою організатори заходу

четвер, травня 19, 2016

"Чарівна краса вишиванки"


   Всесвітній день вишива́нки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня (будній день). Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен українець одягає вишиванку й виходить у ній на роботу, в університет, школу чи садочок.
       З нагоди цього дня працівники Копичинецької міської бібліотеки для дорослих прийшли у вишиванках. В читальному залі була розгорнута книжкова виставка "Чарівна краса вишиванки", де представлені книги подаровані нашій книгозбірні  Наталією Голембою (народилася в м.Копичинці.  Учениця Рідної Школи. Проживала Торонто-Канада). Працівники бібліотеки розповіли відвідувачам  про історію української вишивки, виникнення свята а також проводили огляд матеріалів книжково-ілюстративної виставки. Протягом дня в Інтернет-Центрі звучали українські народні пісні.



 
 
 
 
 
 
 

вівторок, травня 17, 2016

Книга в подарунок від автора


      Богдан Савка народився 1 квітня 1931 року  в Копичинцях на Тернопільщині в сім`ї селянина. Закінчив Чернівецький державний університет. За фахом - педагог-історик,був методистом райметодкабінету відділу освіти, міським головою, створив на Тернопільщині товариство української мови, тепер - „Просвіта" та за його натхненної праці у Копичинцях створено меморіал полеглим за національну ідею. Автор багатьох публікацій про боротьбу ОУН-УПА на Тернопіллі та книжок  «Забути не маємо права» (1997), "Копичинці. Мандрівка через століття" (2001),  «А смерть їх безсмертям зустріла» (2003, доповнене 2003), «Гаряча була то хода» (2006) «І могили говорять…» (2007) «А нас й Сибір не доконав» (2007, доповнене 2009) «Останні на полі слави» (2009) «Шляхами пісенних звитяг» (2011). До свого 85 літнього ювілею  пан Богдан видав ще одну книгу під назвою "З Богом та церквою на шляху до національного відродження" . Саме з цією книгою він завітав в Копичинецьку міську бібліотеку для дорослих і презентував  її для користувачів книгозбірні.